wtorek, 1 października 2013

Wyniki, wyniki, wyniki. :)

Kochani! Nasz pierwszy urodzinowy konkurs dobiegł końca! Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję przede wszystkim sponsorom - wszystkim razem i każdemu z osobna, bo bez nich ten konkurs nie mógłby się odbyć. :) I dziękuję też uczestnikom za udział i chęci. :) Wszystkim nagrodzonym gratuluję!!! :) 

A teraz do rzeczy. :D :D :D

Nagroda od Kropka wędruje do Kingi Sołtys :)

Nagroda od Tally's wędruje do Alicji Mól :)Nagroda od MKędra Decoupage wędruje do Artura Jasińskiego :)Nagroda od Lukrowane Migdały wędruje do Mileny Szałek :)


Nagroda od Szydełkowe Cudeńka Wioli wędruje do Justyny Ostapiuk :)


Nagroda od filcoova soova wędruje do Iwony Malińskiej :)Nagroda od Manufaktura BaB wędruje do Leny Kaczmarek :)Nagroda od Filcowa Sowa i spółka - broszka sowa wędruje do Moniki Świerczyńskiej :)Nagroda od Filcowa Sowa i Spółka - broszka motyl wędruje do Małgorzaty Śliwińskiej :)Nagroda od Mali Melomani wędruje do Alicji Lange :)Nagroda od Rękodzieło HAND MADE by Sonia & Barbara wędruje do Grety Kamińskiej :)Nagroda od Mama mniej zapracowana wędruje do Joanny Łączkowskiej :) Nagroda od Z miłości do szydełka wędruje do Ilony Kowalczyk :)Nagroda od Zlepka.kids wędruje do Eweliny Gancarz :)Bobasowy dziennik od BabyOno wędruje do Gabrieli Fejkieloraz Aleksandry FilipowskiejNagroda od Small-wingels-shop wędruje do Uli Siewierskiej :)


Nagroda od Kinga Handmade wędruje do Agnieszki Błaszkiewicz :)Nagroda od Birdie wędruje do Izabeli Stokowskiej :)Nagroda od Ciepełkowo wędruje do Katarzyny Grzesiczak :)Nagroda od Kubazu wędruje do Agnieszki Klody :)Nagroda od Onlyhope wędruje do Joanny Kanii :)Nagroda od Posolone pomysły wędruje do Kamili Gajzner :)Nagroda od Infopaski wędruje do Renaty Wydryszek :)Nagroda od ACM Studio wędruje do Karoliny Sachaj :)Nagroda od Wrocoupage wędruje do Agnieszki Komali :)Nagroda od Fundacji Verba wędruje do Agnieszki Danielewiczoraz Dominiki Kobryn :)a także Patrycji Kordalskiej :)Nagroda od Babskie blogowanie wędruje do Hugona Chrzanowskiego Małysa :)Nagroda od Wściekły bobas wędruje do Amelii Poloczek :)Nagroda od korci. wędruje do Moniki Dziarnik :)Nagroda od Miętówka wędruje do Dagmary Małż :)Nagroda od Mabibi wędruje do Anety Poniatowskiej :)Nagroda od Mademyself wędruje do Eweliny Woźniak :)Nagroda od Owl with Soul wędruje do Iwony Kłody :)Nagroda od Kominowo to i owo wędruje do Magdaleny Konieczkowskiej :)Nagroda od Bransoletki shamballa wędruje do Kingi Żakiety (Kinguś Śś) :)
Na kontakt od zwycięzców czekam do 5-go października. :) Proszę zgłaszać się na pocztę amorvitae2012@gmail.com podając jaką nagrodę zdobyliście oraz z danymi do wysyłki. :)
Jeszcze raz serdeczne gratulacje!!!


7 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę z wygranej:) DZIĘKUJĘ:) Gratulacje dla pozostałych szczęśliwców :)

  OdpowiedzUsuń
 2. w mailu jest błąd :) amorvitea2012@gmail.com a ma być chyba amorvitae2012@gmail.com :) bo gmail mi błąd pokazuje jak wysyłałam maila pod ten pierwszy adres. Wysłałam na ten co zgłoszenie konkursowe czyli amorvitae2012@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Asiu, jeszcze raz dziękuję za zwrócenie uwagi. :* Niestety, wczorajsza późna pora zrobiła swoje. :(

   Usuń
 3. piekne prace gratuluje serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Bardzo proszę i gratuluję. :) Choć nie wiem komu. :D :D :D

   Usuń