środa, 11 września 2013

Klub Mamuśki ;)


Klub Mamuśki - a cóż to takiego, można by zapytać?

Otóż same o sobie piszą tak - „Mamy to aniołowie na praktykach”. Jednak czasem i one potrzebują chwili odpoczynku i wytchnienia. I nawet jeśli tatusiowie dzielnie wspierają nas w macierzyństwie, czasem niezbędny jest ktoś kto ma podobny harmonogram dnia i listę obowiązków, czyli druga mama. Dlatego też powstał Klub Mamuśki – klub O mamach i DLA mam.
W ramach KLUBU organizowane są cykliczne spotkania, podczas których poruszamy problemy ważne dla nas: od kwestii zdrowia i urody poprzez pytania o wychowanie, żywienie naszych dzieci na organizacji czasu i realizacji swoich marzeń, również tych zawodowych, skończywszy.
Klub Mamuśki działa jako stowarzyszenie rejestrowe.

Nic dodać, nic ująć. ;) Ot po prostu - mamy dla mam. I te właśnie mamuśki organizują Dni Aktywności Malucha - tym razem we Wrocławiu. Zapraszam serdecznie do poczytania i zapoznania się z tematem - myślę, że warto się tam pojawić! Ja, niestety, nie dam rady wybrać się znad morza, ale gdy tylko Dni Aktywności Malucha będą organizowane gdzieś bliżej nas, to pakuję Misię i jedziemy.

Więcej poczytać można tutaj. :) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz